Na celowniku

Na celowniku

W przyszłym tygodniu czeka mnie nie lada wyzwanie… pod lupę weźmie mnie i przemagluje jeden z większych krytyków w środowisku Spa.
Autorem pomysłu i całego zamieszania jest Adam Puda – trener, doradca, mentor managerów Spa i hoteli, założyciel Spa Leaders. Autor artykułów dla pism branżowych między innymi takich jak Spa Business, Spa Manager oraz serwisów internetowych poświęconych tematyce Spa i Wellness. Od 6 lat prowadzi bloga Spa for You.
Na fb stronie Spa-4-U Adam pisze tak…
„Już w najbliższym tygodniu wrócimy do moich wywiadów z osobami, które mają coś do powiedzenia w Spa. Do tej pory rozmawiałem z byłym naczelnym poczytnego miesięcznika Spa Manager, audytorem, szkoleniowcem branży Marcinem Pabichem. Także z masażystą spełnionym, lub spełniającym się, wykładowcą kultywatorem sztuki masażu Piotrem Szczotką oraz z właścicielką firmy szkoleniowej Mezoderm. Kolejny wywiad będzie inny… bliżej natury, tak blisko jak się da. Odwiedzę pod olsztyńską wieś by porozmawiać z rasową wieśniarą z wyboru. Wieśniarą przez duże W, bo przesiąkniętą pasją do wszystkiego co wsiowe, naturalne, swoje. Jak udało jej się połączyć takie życie z zarabianiem na Spa i dlaczego narobiła wokół tego tyle hałasu że nawet National Geographic chciał ją mieć u siebie? dowiecie się już niebawem.”
Jak myślicie… Jestem przerażona??? hmmm … chyba wręcz przeciwnie … nie mogę się doczekać tej rozmowy ☺